Nedir Bu Üniversite Sözlük Platformu? - Üniversite Sözlük Platformu

10

1

10 ay önce

Üniversite Platformu

sevgili üyeler,

üniversite platformu, türkiye’de bulunan toplam 206 üniversitenin herhangi birinde eğitim gören veya mezun olmuş bireylerin tamamını tek çatı altında bir araya getirerek fikirlerini özgürce ve anonim olarak paylaşma imkanı sunan bir sosyal medya organıdır. türkiye’de üniversitelilere hitap eden ilk ve tek sosyal medya platformu olmamız dolayısıyla kullanıcılarımızı tartışmak istediği hedef kitle ile buluşturuyoruz.

üniversite sözlük gerek hocalarınıza sataşabileceğiniz gerek sınavları eleştirebileceğiniz gerek hoşlandığınız gerek hoşlanmadığınız kişileri anonim olarak eleştirebileceğiniz ve daha aklınıza gelebilecek birçok şeyi özgürce ifade edebileceğiniz bir platformdur. üniversite eğitimine devam eden öğrenci kitlesinin yoğunluklu olarak ziyaret edeceği bu platform bilimsel, siyasi, dini, ahlaki, kültürel, sosyal ve bunun yanı sıra akla gelebilecek bütün konularda görüşlerin ve fikirlerin özgürce ve anonim şekilde ifade edilebileceği bir ortamdır.

Eğer açmayı düşündüğünüz konu sadece kendi üniversitenizi etkiliyorsa, başlığı üniversitenizde açmanız gereklidir. Anasayfada paylaşacağınız konuların ise gündemi etkileyen şeyler olmasına, bir çok kişinin düşüncesine eleştirisine gerek duyduğunuz başlıklar olmalıdır.