Feministlerin asıl derdi - Üniversite Sözlük Platformu

Bugün ekşi sözlükte okurken bir yorum dikkatimi çekti. Link

"-kadının sizden aşağı olmadığını
-sizinle aynı hakka sahip olduğunu
-sizden çok daha güçlü olduğunu(???) "

Başlık altına gelen yorumlardan dolayı sinirlemi yazdı bilmiyorum lakin bir çok feministte içten içe üst çıkma dürtüsü yatıyor. Radikal feministleri saymıyorum bile. Yerini bulsalar tüm erkekleri öldürürler

Zamınında ezilen kadınların yaşadığı bir "HASTALIK"

Feminist kadınlardaki erkek düşmanlığı aslında kendi geçmişleri ile alakalıdır. Düşünsenize çok sevdiğiniz bir erkekten istediğinizi alamıyorsunuz. Başkasına gidiyorsunuz oda size istediğinizi vermiyor. Sizi bir peçete gibi kullanıp atanlarda oluyor. Sonra bütün erkeklere düşman olup aynı muameleyi yaparak kendinizi tatmin ediyorsunuz. Oysa şunu bilin ki tencere yuvarlanır kapağını bulur. Sizin geçmişinizdeki erkekler de sizin gibiydi. Bunu bütün erkeklere mal edemezsiniz.

Pozitif ayrımcılığa sesleri çıkmaz. Kadınlara yönelik pozitif ayrımcılığı anlattığında ise, bizde istemiyoruz derler ama sadece lafta asla eyleme dökmezler.

Feministlerin üniversitelerde kulüpler kurarak kızlarımıza bu dönemlerde erkek düşmanlığını aşılamaları erkeklerin beyinlerini penislerinden çıkarıp olması gerektiği yerde kullanmalarını sağlayabilir. Bu şekilde yeni şeyler üretebilmemizde belki kolaylaşır.

Feministler sizi seviyorum. Konuşulanlara ve yaşananlara kulakları tıkayamayız.
Yorumunuz

Resim linki(İsteğe bağlıdır.Herhangi bir resim yükleme platforuma yükleyip linki buraya yapıştırabilirsiniz.)